Remondis
                      logo Remondis

Tom Vereecken: Direktor
T: +385 (47) 694 757; F: +385 (47) 694 755; M: +385 (91) 4947 500; E: tom.vereecken@remondis.hr

Martina Palac: Direktor; Prodaja
T: +385 (47) 694 752; F: +385 (47) 694 755; M: +385 (91) 6138 000; E: martina.palac@remondis.hr

Dino Jurjević: Direktor; Financije
T: +385 (47) 694 756; F: +385 (47) 694 755; M: +385 (91) 4616 557; E: dino.jurjevic@remondis.hr

Josip Buhin: Direktor; Operativa
T: +385 (47) 694 753; F: +385 (47) 694 755; M: +385 (91) 2630 559; E: josip.buhin@remondis.hr

Ivan Lisak; Poslovođa
T: +385 (47) 694 753; F: +385 (47) 694 755; M: +385 (91) 4612 199; E: ivan.lisak@remondis.hr

Maja Ivoš; Knjigovodstvo
T: +385 (47) 694 754; F: +385 (47) 694 755; M: +385 (91) 4616 555; E: maja.ivos@remondis.hr

Sandra Paclik; Administrator
T: +385 (47) 694 750; F: +385 (47) 694 755; M: +385 (91) 4550  192; E: sandra.paclik@remondis.hr

Miroslav Butorac; Administrator
T: +385 (47) 694 758; F: +385 (47) 694 755; M.: +385 (91) 4550 193; E: miroslav.butorac@remondis.hr

Marijana Kožinec; Administrator
T: +385 (47) 694 759; F: +385 (47) 694 755; M: +385 (91) 9571 991; E: marijana.kozinec@remondis.hr

REMONDIS Medison d.o.o.
Draganić 13a, 47 201 Draganići
OIB: 58852060080
Rn: 2402006-1100016689
T:
+385 (47) 694 750
F:
+385 (47) 694 755
E: info@remondis.hr